Kartka dla taty do kolorowania – pobierz i wydrukuj

Kartka dla taty do kolorowania – pobierz i wydrukuj

Święto taty zbliża się wielkimi krokami, dlatego przygotowałam kartkę dla taty do kolorowania. Wystarczy ją pobrać i wydrukować, aby dzieci mogły ją pokolorować i uczynić w ten sposób niepowtarzalną.

Tata świętuje

Tata jest tak samo ważny jak mama, więc Dzień Ojca trzeba świętować tak samo pięknie jak święto mamy. Serdeczny uścisk, wierszyk, samodzielnie zrobiony upominek na pewno sprawią, że tata poczuje się wyjątkowo. Każdy tata poczuje się przecież szczęśliwy, jeśli dziecko będzie o nim pamiętać, a nawet drobny gest miłości wprawi jego serce w radosne drżenie. I choć łzy w oczach są stereotypowo domeną mamy, to tacie też może zakręcić się w oku łezka – z tego pięknego wzruszenia.

Laurka dla taty

Dzień Taty przypada tuż przed zakończeniem roku, więc praca plastyczna dla taty w szkołach jest czasem pomijana, bo przecież wszyscy są już jedną nogą na wakacjach, ale na moje wsparcie możecie liczyć. Skoro tata jest tak samo ważny jak mama, a dla mamy przygotowałam kartkę do kolorowania, to teraz pojawia się kartka dla taty. I również jest to kartka uniwersalna czyli sprawdzi się nie tylko jako laurka na Dzień Taty, ale również na urodziny, imieniny czy każdy inny dzień, w których bohaterem jest tata.

kartka dla taty


Kartka dla taty do kolorowania – pobierz i wydrukuj

Link do pobrania kartki znajdziecie poniżej.
rozmiar wydruku: A4 / format pliku: .pdf
Do wydrukowania użyjcie kartki o wyższej gramaturze, na przykład kartki z bloku technicznego.
W opcjach drukowania wybierzcie drukowanie w rozmiarze rzeczywistym.
Po wydrukowaniu zegnijcie kartkę na pół.

Kartka dla taty do kolorowania - pobierz i wydrukuj


Niezapomniany czas z tatą

Dzień Taty to dobra okazja, aby nie tylko złożyć tacie życzenia i wręczyć prezenty, ale żeby spędzić razem czas. Wspólne chwile nie tylko uczynią ten dzień bardziej wyjątkowym, ale także umocnią łączące więzi. I tu wspomnę Wam o Rodzinnej Paczce Uzupełnianek edycja Tata – zabawie dla dzieci i taty z cyklu rodzinnych uzupełnianek.

Wywiad z tatą, niecodzienna lekcja historii, góry komplementów, medal dla taty, drogowskazy na przyszłość, wspólny sekret czy relaks przy grze w piłkarzyki – to tylko niektóre zabawy, które znajdziecie w środku. Na dziecko i tatę czekają aż 22 strony zabawy pełnej radości, miłości i ciepłych słów.

Rodzinne uzupełnianki przygotowywałam myśląc o dniu codziennym – tak, aby wspólny czas z tatą był jeszcze ciekawszy, ale to również świetna propozycja na Dzień Taty. Ta wspólna zabawa sprawi, że ten dzień może być naprawdę niezapomniany, tym bardziej, że wypełnione arkusze polecam Wam schować i przechować, tworząc w ten sposób rodzinną kapsułę czasu. Kiedyś, być może w któryś Dzień Ojca, możecie wrócić do wypełnionych stron i zapewne będzie to powrót pełen radości a nawet wzruszeń. I tej radości i wzruszeń życzę każdemu tacie w dniu jego święta.

Pozdrawiam
Agnieszka

0 0 votes
ocena
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments