Pełne miłości zakładki do kolorowania

Pełne miłości zakładki do kolorowania

Niedługo Walentynki – święto miłości, dlatego mam dla Was pełne miłości zakładki do kolorowania.

Nie tylko na Walentynki

Love is in the air, jak głoszą słowa popularnej piosenki. To chyba idealna piosenka na Walentynki, bo stężenie miłości w powietrzu jest wówczas ponadnormatywne. Zewsząd wyłaniają się serca – czekoladki, poduszki, kubki – czego dusza zapragnie. Serca są po prostu wszędzie, również tutaj. To właśnie z okazji zbliżających się Walentynek zaprojektowałam zakładki z mnóstwem serc i serduszek, ale motyw jest tak uniwersalny, że można korzystać z nich samemu na co dzień lub przygotować je z okazji Dnia Mamy czy Babci, albo jako dodatek do prezentu na urodziny koleżanki.

Jak wykonać zakładki

Zakładki można wykonać na dwa sposoby.

Sposób pierwszy
Wydrukujcie zakładki na bloku technicznym o wysokiej gramaturze (około 200-250g), co da gwarancję sztywności. Do kolorowania polecam wówczas kredki lub pisaki, które na pewno nie przebiją na drugą stronę. Wytnijcie zakładki wzdłuż przerywanej linii.

Sposób drugi
Wydrukujcie zakładki na bloku technicznym o normalnej gramaturze (powszechnie dostępnym). Do kolorowania można użyć pisaki albo promarkery (efekt kolorowania promarkerami widzicie na zdjęciach). Wytnijcie zakładki wzdłuż przerywanej linii. Z kolorowego bloku technicznego przygotujcie kartonik dłuższy i szerszy niż zakładka o około 1cm. Naklejcie pokolorowaną zakładkę na kolorowy kartonik. Tak przygotowana zakładka będzie naprawdę sztywna, a co za tym idzie użyteczna, a kolorowa ramka sprawi, że będzie wyglądać jeszcze ładniej.

PS. Serce z tej zakładki jest jedną z kombinacji z zabawy Turlanki – rzuć i narysuj


Sercowe zakładki do kolorowania – pobierz i wydrukuj

W pliku znajdują się cztery różne zakładki do kolorowania.
W opcjach drukowania wybierzcie drukowanie w rozmiarze rzeczywistym.
Drukujcie na bloku technicznym. Dokładne wskazania w akapicie powyżej.

Link do pobrania znajdziecie poniżej.
rozmiar wydruku: A4 / format pliku: .pdf


Życzę Wam dużo miłości, nie tylko w Walentynki. I samych pięknych lektur – wszak zakładki do książek używać będą miłośnicy czytelnictwa.

Pozdrawiam
Agnieszka

0 0 votes
ocena
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments