Podsumowanie roku – wydrukuj dla dziecka

Podsumowanie roku – wydrukuj dla dziecka

Kolejny rok za nami, więc to najwyższa pora, aby dzieci spakowały go do koperty i odłożyły na półkę z napisem: było, minęło. Specjalnie na tę okazję zaprojektowałam uzupełniankowe, odlotowe podsumowanie roku dla dzieci.

Zupełnie nieprzypadkowo zachowaj wspomnienia swojego dziecka!

Czy my sami nie jesteśmy mile zaskoczeni, kiedy przypadkowo wpadnie w nasze ręce jakaś pamiątka z dzieciństwa? Jesteśmy, i to bardzo! Czemu więc nie zaskoczyć naszych pociech i zupełnie nieprzypadkowo zachować ich wspomnienia?
Podsuńcie dzieciom do uzupełnienia arkusz z podsumowaniem roku. Niech go wypiszą i pokolorują. Potem włóżcie podsumowanie do koperty i schowajcie. Za rok, albo i nawet parę lat, ponownie zajrzyjcie do środka. I wtedy powrócą wspomnienia. A Wy, widząc dziecięce emocje, będziecie się cieszyć, że je uwieczniliście!

Dlaczego warto podsumować z dzieckiem miniony rok?

1. 365 dni to mnóstwo czasu, w ciągu którego powstało wiele wspomnień. Podsumowanie roku pozwoli zapisać dziecku to, co najistotniejsze i wybrać tegorocznych ulubieńców.

2. Wspomnienia są piękne, ale często ulotne, dlatego warto je uwiecznić, a jeśli zaproponujemy dzieciom interesującą formę, to zrobią to z przyjemnością.

3. Przekaz, który zainteresuje dzieci i będzie im się po prostu podobać, to przesłanka, która towarzyszy mi przez cały czas tworzenia Wielkiej Paczki Uzupełnianek, jak również tego bonusowego arkusza, dlatego samo wypisanie i kolorowanie tej karty kapsuły czasu jest miłym spędzeniem czasu offline.

Ale najważniejsze wydarzy się później!

4. Kiedy podejmiecie decyzję, aby koperta została otwarta i zajrzycie do środka, nie tylko powrócą wspomnienia. Dzieci będą mogły zobaczyć, jak wszystko się zmieniło – to co lubiły, to jak pisały, to jakie miały plany. I to dopiero będzie frajda!


Podsumowanie roku – pobierz i wydrukuj

W środku znajdują się dwa arkusze do druku.
Pierwszy to podsumowanie roku do wypisania, drugi to koperta, do samodzielnego złożenia.
Obie części jak najbardziej można, a nawet warto pokolorować.

Pliki spakowane są w archiwum .zip. Link do pobrania znajdziecie poniżej.
rozmiar wydruku: A4 / format pliku: .pdf

Podsumowanie roku otrzymasz po zapisie na newsletter.

podsumowanie roku


Korzystając z okazji, życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku! Niech będzie w nim jak najmniej zmartwień, a jak najwięcej radości, miłości i uśmiechu!

Pozdrawiam
Agnieszka

0 0 votes
ocena
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments