List do Mikołaja + koperta – pobierz i wydrukuj

List do Mikołaja + koperta – pobierz i wydrukuj

Co roku przed Świętami Bożego Narodzenia, dzieci z całego świata piszą do Mikołaja piękne listy, prosząc o spełnienie marzeń, a ja wiem od Elfów, że Mikołaj z wielką radością te marzenia spełnia! Dla wszystkich chętnych przygotowałam list do Mikołaja – szablon do kolorowania i kopertę – oba pliki do samodzielnego wydruku.

Dzieci listy piszą

Korespondencja z Mikołajem to dla wielu rodziców spore ułatwienie w wymyślaniu prezentów dla milusińskich, ale przede wszystkim to piękna świąteczna tradycja. Sama mam sporą kolekcję listów moich dzieci. Zapewne kiedyś je im pokażę, ale na tę chwilę wszystkie leżą w tajnej skrytce pomocnika Świętego Mikołaja, jakim co roku jestem ja :)

Dla wszystkich dzieci, które nie lubią rozpoczynać pracy od pustej kartki, przygotowałam szablon listu i kopertę. Szablon listu ma sporo miejsca na listę życzeń – czy to w formie pisanej, czy rysunkowej. Zmieszczą się też pozdrowienia i ciepłe słowa do Mikołaja, Elfów i reniferów. Koperta wymaga samodzielnego złożenia, ale nie jest to trudne. Wystarczą nożyczki i klej, a instrukcje znajdziecie na wydruku.
Zarówno list do Mikołaja, jak i koperta to wersje do kolorowania zupełnie jak cała świąteczna zabawa dla dzieci – Świąteczna Paczka Uzupełnianek.

Bardzo lubię tworzyć wersje do kolorowania, bo kolorowanie pozwala każdemu dziecku stworzyć swój własny niepowtarzalny egzemplarz.


List do Mikołaja – pobierz i wydrukuj

Pliki spakowane są w archiwum .zip. Link do pobrania znajdziecie poniżej.
rozmiar wydruku: A4 / format pliku: .pdf


Serdecznie życzę wszystkim dzieciom, aby znalazły pod choinką to, o czym pisały w listach. Jestem pewna, że Mikołaj będzie się bardzo starał, aby tak się stało. Niech to będą piękne, niezapomniane Święta!

Pozdrawiam
Agnieszka

0 0 votes
ocena
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments