Świąteczne dekoracje z papieru – Mikołaj i aniołek

Świąteczne dekoracje z papieru – Mikołaj i aniołek

Dni przed świętami to chyba najbardziej twórczy czas w roku. Z myślą o nadchodzącym Bożym Narodzeniu, przygotowałam dla dzieci świąteczne papierowe dekoracje z papieru – do wycięcia, pokolorowania i sklejenia.

Świąteczna radość tworzenia

Szkoła, świetlica, warsztaty, domowe zacisze – z chęcią celebrujemy przedświąteczny czas własną twórczością, tak mali, jak i duzi. Bo tworzenie ozdób to nie tylko zabawa dla dzieci! Wspólne tworzenie dekoracji to doskonały sposób na budowanie więzi rodzinnych i dzielenie się radością świąt. U mnie w domu jest dokładnie tak samo. To dla nas bardzo twórczy czas – sporo działamy, tworząc od świątecznych ozdób, po własnoręcznie zrobione podarunki.

Jak wykonać świąteczne stożkowe dekoracje z papieru

W tym roku mam dla dzieci propozycję na stożkowe ozdoby. Przygotowałam szablony świątecznych dekoracji dwóch postaci – Mikołaja i anioła, które mogą stanąć na biurku albo być zawieszką ozdabiającą choinkę.

W wykonaniu tych stożkowych świątecznych dekoracji nie ma większej filozofii. Szablon trzeba wydrukować, pokolorować, wyciąć i skleić. Być może przy klejeniu, szczególnie w przypadku młodszych dzieci, przyda się pomoc dorosłego. Jeśli chcecie takie ozdoby zawiesić, to możecie albo za pomocą igły nawlec je na nitkę, albo wkleić związany sznureczek.

świąteczne dekoracje z papieru


Świąteczne dekoracje z papieru – pobierz i wydrukuj

W pliku znajdują się dwie dekoracje – Mikołaj i aniołek.
W opcjach drukowania wybierzcie drukowanie w rozmiarze rzeczywistym.

Link do pobrania znajdziecie poniżej.
rozmiar wydruku: A4 / format pliku: .pdf

świąteczne dekoracje z papieru


Święta to czas magiczny, a własnoręcznie wykonane ozdoby dodają mu wyjątkowego uroku. Razem z dziećmi możemy stworzyć unikalne dekoracje, które będą ozdabiały nasz dom i tworzyły niezapomnianą atmosferę świąt. Niech magia świątecznego tworzenia udzieli się nam wszystkim!

Pozdrawiam
Agnieszka

0 0 votes
ocena
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments