Kartka dla nauczyciela – pobierz, wydrukuj, pokoloruj

Kartka dla nauczyciela – pobierz, wydrukuj, pokoloruj

14 października myślimy przede wszystkich o tych, którzy uczą nasze dzieci. Drobne podziękowanie, jak choćby kartka dla nauczyciela, w dodatku własnoręcznie pokolorowana przez ucznia, będzie miłym gestem i pięknym docenieniem serca, które nauczyciele wkładają w swoją pracę.

Święto edukacji

Dzień Edukacji Narodowej to święto oświaty i szkolnictwa Tego dnia świętują wszyscy pracownicy oświaty, w tym również Ci niepedagogiczni, bo przecież mnóstwo osób dba o to, aby naszym dzieciom było w szkole jak najlepiej. Niemniej jednak przede wszystkim świętują nauczyciele, stąd ten dzień nazywamy również Dniem Nauczyciela. To nauczycielki i nauczyciele przebywają z naszymi dziećmi najczęściej, starają się jak najlepiej wyposażyć je w wiedzę i umiejętności, które przydadzą się im w dalszym życiu, otaczają je troską i opieką. Nic dziwnego, że niejeden nauczyciel zaskarbia sobie miejsce w sercach dzieci. Ja osobiście do dziś pamiętam swoją wychowawczynię ze szkoły podstawowej, a nauczycielkę mojej córki z pierwszych klas podstawówki zawsze wspominamy z ogromną serdecznością.

Laurka dla Pani

Ten dzień to wyjątkowa okazja, aby podziękować nauczycielom za ich pracę, trud i serce. Można uściskać Panią lub Pana i wręczyć laurkę, zrobioną własnoręcznie czy choćby samodzielnie pokolorowaną. Prezenty zrobione przez dzieci zapewne zajmują w sercach nauczycieli najwięcej miejsca Wszak uczeń poświęcił swój czas na to, aby okazać sympatię i wyrazić wdzięczność.

Przygotowałam kartkę dla nauczyciela, którą możecie pobrać i wydrukować, a wasze pociechy pokolorować. Kartka jest dwóch wersjach – dla nauczycielki i nauczyciela.

papierowa uliczka kartka na dzień nauczyciela


Kartka dla nauczyciela do kolorowania – pobierz i wydrukuj

Linki do pobrania kartki znajdziecie poniżej.
Pliki spakowane są w archiwum zip
rozmiar wydruku: A4 / format pliku: .pdf
Do wydrukowania użyjcie kartki o wyższej gramaturze, na przykład kartki z bloku technicznego.
W opcjach drukowania wybierzcie drukowanie w rozmiarze rzeczywistym.
Po wydrukowaniu zegnijcie kartkę na pół.

papierowa uliczka kartka na dzień nauczyciela


Moja nauczycielka

Uzupełniankową kartę o nauczycielu, który zajmuje w sercu Waszego dziecka najwięcej miejsca, znajdziecie w IV części Wielkiej Paczki Uzupełnianek. Zajrzyjcie tutaj, ab zobaczyć więcej kart, które znajdują się w tej części.


Tymczasem również ja ślę serdeczne życzenia, a przede wszystkim podziękowania dla nauczycielek, nauczycieli i wszystkich pracowników oświaty

Pozdrawiam
Agnieszka

0 0 votes
ocena
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments