Kolorowy plan lekcji do wydrukowania

Kolorowy plan lekcji do wydrukowania

Kończy się rozdział beztroskich dni wakacji, a zaczyna nowa przygoda – rok szkolny. Choć opuszcza nas zapach słonecznego piasku, miejsce to zastępuje zapach świeżo otwartych książek. Na miły początek roku przygotowałam dla dzieci kolorowy plan lekcji do wydrukowania.

Żegnaj lato na rok

Dni pełne słońca zostawiamy za sobą, ale w naszych sercach pozostała energia, którą zebrałyśmy w trakcie wakacyjnych eskapad. To dzięki niej, z optymizmem i radością, wkraczamy w nowe wyzwania. Mam nadzieję, że wakacje pozwoliły Wam na naładowanie akumulatorów i wszyscy jesteśmy gotowi na kolejny szkolny rozdział, a dzieci na podbój szkolnych szczytów. Oby na każdej lekcji znalazła się odrobina wakacyjnego entuzjazmu i oby nowy rok szkolny otworzył przed dziećmi krainę nowych możliwości, pełną ciekawych odkryć i wesołych chwil.

Rok szkolny z uśmiechem

Aby uczynić ten powrót jeszcze bardziej ekscytującym, przygotowałam kolorowy i wesoły plan lekcji do wydrukowania, który doda odrobinę fantazji do szkolnej rzeczywistości. Stworki, które ozdabiają plan lekcji, przeniosą dzieci w świat wyobraźni zawsze, gdy na niego spojrzą. Liczę również, że uśmiechy na stworkowych twarzach udzielą się dzieciom od samego rana i z radością w sercu i na twarzy popędzą do szkoły.
Na planie znajdziecie miejsce nie tylko na rozkład lekcji, ale także zajęcia pozaszkolne, dzwonki i nazwisko wychowawcy.

wesoły plan lekcji do wydrukowania

PS. Takie i inne stworki dzieci mogą wyturlać samodzielnie w czasie zabawy Turlanki – rzuć i narysuj


Plan lekcji ze stworkami – pobierz i wydrukuj

Pobierz plan lekcji, wydrukuj go, a później wypełnij zajęciami.
W opcjach drukowania wybierz drukowanie w rozmiarze rzeczywistym.

Link do pobrania znajduje się poniżej.
rozmiar wydruku: A4 / format pliku: .pdf

wesoły plan lekcji do wydrukowania


Choć opuszcza nas atmosfera beztroski, niech wakacyjna energia wciąż pozostaje z dziećmi, motywując je do odkrywania nowych horyzontów nauki. Niech każdego dnia towarzyszy im radość, bo w końcu szkoła to duża część ich codzienności, więc warto, abyśmy wszyscy postarali się, żeby szły do szkoły z chęcią, zapałem i uśmiechem na ustach. Radosnego nowego roku szkolnego :)

Pozdrawiam
Agnieszka

0 0 votes
ocena
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments